شرکت ساختمانی سازه پردازش زیباکنار

شرکـت ساختمـانی سازه پردازش زیبـاکنـار بعد از مدتها فعالیت در سال 1400 شرکت خود را با تغییر نام جزئی با کد 23417 در سامـانه ثبت شرکـت ها به ثبـت رساند تا علنا بتـواند در  پـروژ هـای ملـی و دولتی نقش بسزایی را ایفا نماید مدیریت این شرکت برعهده سهیل علیزاده دارای مدرک ارشد سازه در رشته عمران می باشد این شرکت در بخش ورودی زیباکنار منطقه آزاد بندرانزلی در استان گیـلان پذیرای قدوم گرم شما عزیزان می باشد.

سعی و آرمان مجموعـه شرکــت ساخـتمانی سـازه پــردازش زیــباکنار رضایـت و خرسنـدی شما در سرمایه گزاری های صورت گرفته توسط این مجموعه می باشد امیدواریم بتوانیم بهترین راه و کوتاه ترین مسیر برای خریدی آسان -سـرمایه گذاری -ایده پـردازی در ساخت و سـاز و مشاوره درسـت را ارائه طریق شما خوبان کنیم شعار ما از همان اول خدمتی صادقانه توام با روابطی پایدار با مشتریان گرامی بوده و همچنان بر این مسئله پایبند و استواریم.

بازگشت به بالا
عضو نظام مهندسی ساختمان گیلان

پست های مرتبط

143 نظر

  • مدیر 6 سال قبل

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید